Pomysł na reklamę - wprost z Karpacza.

Dobry pomysł to połowa sukcesu. Drugą połową jest tylko wykonanie, która jak na ironię nie raz jest prostsza od tej pierwszej. Pomysłów nowatorskich w różnych dziedzinach powstała ilość niezliczona, nawet w hotelarstwie. Do tego “zaszczytnego” grona można dołączyć pensjonat Karkonoski SPA*** z Karpacza, który zaskoczył nas swoją reklamą:

Karpacz


Kamerzysta Jelenia Góra

Pomysł filmowej reklamy jest znany, odkąd powstał portal YouTube. Jednak mało która odbiega od normy, i tworzy klip, który bardziej wygląda jak scena wyjazdu rodziny z seriali obyczajowych, niż zwyczajna reklama jakiegoś obiektu noclegowo-wypoczynkowego. I szczerze, jest to bardzo przyjemna odmiana.

Wystarczy zafundować widzowi dawkę pozytywnych emocji, aby od razu przychylniej spojrzał na całą ofertę. Ona sama nie jest żadnym wyjątkiem, wszystko co trzeba od wypoczynku, od szachów po SPA jest zapewnione, więc połączenie tego wraz z filmem, który zapewnia nas “wasze dzieci będą bawić się tu równie dobrze” jest strzałem w dziesiątkę. Pomysł można ocenić na piątkę, bo na to zasłużył!

Inne pensjonaty i pokoje znajdziesz tutaj:

Dodano: 2014-11-12
Komentarze (0)
Dodaj komentarz