Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Piasków do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Piasków, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z programu NFHotel. Oferując usługi noclegowe w Piaskach z pewnością potrzebujesz solidnego programu, który pozwoli Ci na szybką obsługę każdego gościa. Oprogramowanie NFhotel to m. in. błyskawiczne zapisywanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją autoryzować błyskawicznym wpłaceniem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje oznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to także szybkie i jasne rozliczenia, w których ryzyko pomyłki sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie możliwości związane z wyliczaniem kosztów rezerwacji.


Niewątpliwym ułatwieniem jest także wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie krótkich komunikatów między pracownikami recepcji. Pracę ułatwiają także komunikaty przypominające o przyjazdach i wyjazdach klientów czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli pominąć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych danych do podejmowania odpowiednich decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych funkcjonalności NFhotel jest również ewentualność dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 14:06:00

Komentarze (2)
Bałtyk Resort
30.11.2015 11:20

Korzystamy z NFhotel już od dłuższego czasu i w naszym obiekcie faktycznie sprawdza się bardzo dobrze. To bardzo użyteczny program, łatwy w obsłudze, z klarownymi warunkami korzystania i bezpłatny! Bardzo upraszcza nam zarządzanie. Polecamy!

Pensjonat*** Karkonoski SPA
30.11.2015 11:22

W naszym pensjonacie używamy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Podobają nam się bardzo liczne funkcje dodatkowe, w szczególności komunikaty o niejasnych akcjach, których nie zauważyliśmy wcześniej w innych programach recepcyjnych. Rezerwacje dodaje się w mgnieniu oka, więc wszystko odbywa się naprawdę zwinnie.

Dodaj komentarz