Rodzinne wczasy nad morzem - Piaski i TOP 5 atrakcji dla dzieci na sezon 2018

Pole do minigolfa w Krynicy Morskiej

Znakomita gra zręcznościowa i towarzyska, do której jak ulał pasuje stwierdzenie o prostych do opanowania podstawach oraz ogromie pracy niezbędnej do osiągnięcia naprawdę mistrzowskiego poziomu. Wszystko rozbija się o to, aby w jak najmniejszej liczbie uderzeń wbić piłeczkę do dołka. Tyle że o ile w dużym golfie uderza się przede wszystkim w linii/paraboli generalnie prostej, tak tutaj trzeba brać pod uwagę różne tunele, ścianki i inne przeszkody nie do ominięcia. Tor do minigolfa w Krynicy Morskiej to profesjonalny obiekt sportowy, gotowy nawet na przeprowadzenie międzynarodowych zawodów. Dlatego o świetną zabawę w trakcie gry można być całkowicie spokojnym, bez względu na wiek.

Dodano: 2018-04-19 10:28:00

Komentarze (3)
MaThek
19.04.2018 11:10

Jeśli o wypoczynek całą rodziną w Piaskach, godną polecenia alternatywą będą również wycieczki rowerowe. Na Mierzei Wiślanej sieć szlaków rowerowych systematycznie się zagęszcza, a obecność rezerwatów przyrody gwarantuje malownicze widoczki w trakcie wspólnej jazdy. Spędzenie całego dnia razem z rodzicami to we współczesnych realiach naprawdę wielka atrakcja dla dzieci.

Anonim
21.05.2018 06:48

Hel jest miejscem bardzo przyjaznym dla turysty. Posiada sporo noclegów i apartamentów w swojej ofercie. Warto więc wybierając się do Helu, wybrać nocleg który jest charakterystyczny do swojego regionu. Gdy wyjeżdżam w góry lubię górskie klimaty, ale gdy jeżdżę nad morze do Helu, pociągają mnie nadmorskie klimaty. SEA znaczy morze. Polecam noclegi Sea Hel zobaczcie www.seahel.pl

Anonim
18.04.2019 09:26

W tym rejonie jest naprawdę wiele do zobaczenia. Jedna atrakcja goni drugą, dzieci zachwycone wszystkim, nie mogą się oderwać od zabawy :)

Dodaj komentarz